Seat Alhambra (2002) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 1 další fotka
65 000 Kč

Seat Alhambra (2002)

312 000 km
Nafta
Automat
Chomutov
Karoserie
MPV
Výkon
85 kW
Poznámka

rok 02 AUY 85kw , automat, 312.000km, kůže, všech 7 židlí 2 otočné vyhřívané, 2 dětské , loketní opěrky i na zadní sedačky 2 límce, el. 6x okno, zrcátka, vyhřívané čelní, zadní okno parkovací čidla vpředu i vzadu , vzadu doplněno kamerou, 2 din radio s DvD usb, klima funguje , bufik taky . Podvozek vyvařen a natřen 2018. tažné 2t Kosmetika viz foto , 5 dveře koroze, Jezdí brzdí svíti.... ostatní na dotaz.

Prodávající
Ondřej o.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!