BMW Řada 3 (1993) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 3 další fotky
55 000 Kč

BMW Řada 3 (1993)

340 000 km
Nafta
Manuál
Jihlava
Karoserie
Kombi
Objem
2 400 ccm
Poznámka

Prodám BMW E30 324td Touring , rok 1993 na svůj věk velice zachovalé auto (kapsy zdravé) EKO Placeno, přepis 800kč , STK do 11/2020 Zhruba před 4 roky dělané komplet čepy LEMFÖRDER, tlumiče a ložiska, štíty Vepředu 51mm persny s ABS, nové ložiska SKF, brzdy ATE, Vzadu kotoučová náprava s ABS, taktéž s novými ložisky SKF, brzdami ZIMMERMANN desky ATE, pakovací brzda ATE. Olej měněný každých 10tis motor ježděný na Castro edge 5w30 turbo diesel, během provozu bylo měněno: vodní pump, chladič, viska spojka, rozvody, repasovaný alternátor, Posilovač brzd BOSCH komplet celí výfuk, lanovody na parkovací brzdu, repase serva řízení. K autu dam letní pneu Michelin a motor na nd s údajně dělanou hlavou a přední světla.

Prodávající
Rade k.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!