Subaru Impreza (2002) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 3 další fotky
55 000 Kč

Subaru Impreza (2002)

264 826 km
Benzin
Manuál
Rokycany
Karoserie
Sedan
Výkon
92 kW
Objem
2 000 ccm
Poznámka

Prodám Subaru Imprezu 2.0 92kw 4x4. Stav tachometru 264826, k autu jsou originální disky Subaru s pneumatikami Toyo. Auto jede pěkně,nikde mě po dobu co jsem vlastníkem nenechalo, předchozí majitel na autě dělal rozvody i oleje ale pro jistotu bych je udělal. Na autě bude potřeba vyvařit prahy a lemy, dveře u řidiče jsou promáčklé. Na autě je lazený výfuk Asso a nově udělané repráky 230w. Při rychlém jednání sleva 5 000kč..

Prodávající
Filip s.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!