BMW Řada 5 (2004) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 1 další fotka
135 000 Kč

BMW Řada 5 (2004)

275 000 km
Nafta
Manuál
Brno
Karoserie
Sedan
Objem
2 500 ccm
Poznámka

Mám na prodej BMW 525d 130kW rok výroby 2004 najezd 275 000km stk do 2020 na autě bylo mnoho věcí měněny v autě jsou 2 nove vstřiku bosch dále jsou tam nové svody litinové zcela nové zimní pneo meneni olej a všechny filtry investováno 35 000Kč autu bylo vzdáleného dáno co potřebovalo je to 6 rychlostních manuál výbava je ASR, dtc, el. Okna, el. Zrcátka, el. Sedačky loktova opěrka, PAL počítač, otevírání kufru klíčem 10 airbag a tak dále auto je na svůj věk ve velký zachovalém stavu motorově jde jako hodiny krásný zvuk super tah auto vůbec nedělí startuje na brk o auto jsem se staral vzdáleného leštěné navoskované důvod prodeje je potřebuji Vetší auto cena je 135 000Kč jsem ochoten něco spustit při rychlém jednání volat jen vážný zájemci a hlavně lidé z peníze autobazarů a prekupnici nevolat !!!!

Prodávající
Branisla v.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!