Suzuki Swift (2006) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 5 dalších fotek
39 000 Kč

Suzuki Swift (2006)

241 000 km
Benzin
Manuál
Praha
Karoserie
Hatchback
Výkon
68 kW
Objem
1 300 ccm
Poznámka

Ze zdravotních důvodu matka prodává Suzuki Swift Auto je v dobrém technickém stavu, investováno 30tis. Kč za posledních 5t. Km. Najeto 241tis. Km, 2 majitel. Vůz byl vždy dobre servisovan: olej měněn pravidelně. Jsou k tomu faktury. Na autě je udelane: - nová spojka - novy alternátor - nové tlumiče a uložení - nové brzdy - nová baterka - nová Stk - filtry - brzdová kapalina Auto má kosmetické vady z parkování viz. Foto. Výbava: klimatizace, el. Skla, CD player.

Prodávající
Max m.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!