Renault Mégane (2000) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 5 dalších fotek
8 500 Kč

Renault Mégane (2000)

198 000 km
Benzin
Manuál
Praha
Karoserie
Hatchback
Výkon
70 kW
Objem
1 390 ccm
Ekologická daň
Zaplacena
Poznámka

Plně pojízdné, chybí tlačítko otvírání 5 dveří, něco vrže vzadu vlevo, loupe se lak, šrámy na laku, promáčkliny, prasklý přední nárazník,jiná barva kapoty. Sloužilo jako druhé auto, už nepotřebuji. Stav odpovídá roku výroby a počtu ujetých kilometrů. Jezdí, svítí, brzdí, topí. Centrál, dálka, radio hraje jen jedna strana,někdo ulomil anténu, tak nic moc, obuto na letnich gumách.Stk do 08/2020.Evidenčku udělám, Bez převodu neprodám!

Prodávající
Dominika B.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!