Citroën C5 (2004) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 5 dalších fotek
69 000 Kč

Citroën C5 (2004)

204 000 km
Benzin
Manuál
Děčín
Karoserie
Kombi
Objem
1 800 ccm
Poznámka

Prodám Citroen C5 v LPG rok výroby Listopad 2004 najeto 204 tis. Km .Nová nadrž i vedení na LPG certifikát plně v elektrice stav viz foto .Nové komplet brzdy i kotouče a brzdiče . Nové univerzální pneumatiky 205/60/15 .Nov.olej + filtry .Hydraulika perfektně drží nové klobouky ,nové svíčky spotřeba 7,1 L město a 5.2 L mimo město. Technická na dva roky .Certifikát na 10 let do roku 2029. 1 KM při jizdě na LPG vyjde na 1.10 Kč. Rychlemu zájemci sleva

Prodávající
Ladislav L.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!