BMW Řada 5 (2004) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 5 dalších fotek
85 000 Kč

BMW Řada 5 (2004)

355 000 km
Nafta
Automat
Třebíč
Karoserie
Kombi
Výkon
160 kW
Objem
3 000 ccm
Poznámka

Dobrý den, prodám Bmw e61, r.v. 2004, 160kw, xenony, tažné, najeto 355000km. Auto mám sedmým rokem za tuto dobu byly měněny brzdy, silentbloky přední nápravy, pomocná ramena zadní nápravy, výměna brzdových hadiček, minulý rok nové zadní měchy, překroužkování nivo kompresoru. Při 260000km nové vstřiky.Motorový olej měněn po 15000km a v převodovce po 60000km. Auto bylo letos profesionlně leštěno + keramická ochrana laku na dobu 6 měsíců. K autu je druhá sada kol s rok jetými zimními pneu. Nokian.

Prodávající
Martin M.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!