BMW Řada 3 (2004) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 4 další fotky
49 000 Kč

BMW Řada 3 (2004)

169 000 km
Benzin
Manuál
Praha
Karoserie
Kupé
Výkon
85 kW
Objem
1 600 ccm
Poznámka

Prodám Bmw e 46 compakt 316 ti. Rv 2004 ,najeto 169000 km, 85 kw,stk 8/2020. Vůz ve velmi pěkném stavu. Udělány komplet brzdy,úprava motoru na vyšší výkon,laděný výfuk, nová baterka.auto má krásný zvuk. Lak pěkný bez koroze.Důvod prodeje koupě většího auta. Při rychlém jednání sleva. O ceně se dá mluvit,ale přímo u vozu. Bazary nevolat. Cena 49000 Kč

Prodávající
Aleš a.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!