BMW Řada 5 (2005) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 2 další fotky
125 000 Kč

BMW Řada 5 (2005)

267 000 km
Nafta
Automat
Kroměříž
Karoserie
Sedan
Výkon
160 kW
Poznámka

Vyrobeno 2005, najeto 267xxx km, nová STK, šedá metalíza, automatická převodovka, přední a zadní parkovací senzory, 10x airbag, automatická klimatizace, interiér černá kůže. Auto vlastním přes dva roky, za tu dobu investováno spoustu peněz do servisu, aktuálně nové náplně v motoru a převodovce, všechny filtry, auto obuto na zimních pneu, letní pneu k vozu, bazary a překupníci nepsat a nevolat

Prodávající
Dan d.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!