Renault Laguna (2006) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 2 další fotky
65 000 Kč

Renault Laguna (2006)

194 000 km
Benzin
Manuál
Opava
Karoserie
Kombi
Objem
2 000 ccm
Poznámka

Prodám elegantní francouzské kombi z posledních let vyroby. Po faceliftu. S pohodovým motorem 2.0 16v. Využíváno jako rodinný kočár. Z výbavy měnič na 6cd, vyhřívaná přední sedadla, všechna okna v elektrice, isofix. Po výměně: Spojky Všech tlumičů a pružin (zadní zesílené) Rozvodů Svíček Olejů v motoru a převodovce Čepů řízení a ramen Zadní uložení nápravy Zadní brzdové třmeny a lana automatické ruční brzdy. Uložení motoru. Letní a zimní kola. Bezpečný vůz na svou dobu 5 hvězd NCAP. Bez koroze. Najeto 194000 km (denně v provozu). Kupované v ČR, km doložitelné z STK. V případě zájmu zajistim STK před prodejem (platnost říjen 2019). K dokonalosti chybí kontrola Klimy (nejde). Přední okno odchází vyhřívání (klasika funguje jen z části), ruční brzda hlásí servis (prý nunta kalibrace, jinak brzdí jak čert).

Prodávající
Pet r.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!