BMW Řada 1 (2001) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 5 dalších fotek
160 000 Kč

BMW Řada 1 (2001)

340 000 km
Nafta
Automat
Frýdek-Místek
Karoserie
Hatchback
Poznámka

Vyrobeno 06/2011, STK 05.2020, naj. 340tis., automat, kůže, sportovní sedadla s dofukem, bezklíčový přístup, 5.dveř, Harman Kardon audio (360Watt, 12 repro, 360°sound, Logic7), šedá metalíza, bi-xenon, parkovací senz., satelitní navigace, LED packet (zadní sv. a kliky LED) atd. Zrychlení z 0 na 100 za 6,2s, dlouhodobá spotřeba v zimě 6,8l (225 R17) v létě 6,1 (205 R17). Jezdilo pouze na směs Diesel Verva + VIF. Auto jezdilo zejména služební cesty Frýdek Bratislava (doložím knihu jízd). Nově montovaný filtr pevných částic (DPF). Jsem druhý majitel, dovezl jsem z D, kupní smlouvu a TUV také doložím.

Prodávající
Adam a.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!