Audi A4 (2003) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
68 000 Kč

Audi A4 (2003)

338 000 km
Nafta
Manuál
Domažlice
Karoserie
Kombi
Výkon
96 kW
Objem
1 900 ccm
Poznámka

Audi A4 avant 1.9 tdi 96kw, auto denně v provozu,pojízdné. Najeto 338 xxx. Do budoucna nutná investice brzdy, servo, čerpadlo v nádrži (ukazuje furt plnou nádrž)kulisa na řadící páce. Na autě děláno nové xenony, náprava , poloosy i s prachovkama, termostat , motůrky všech stěračů, všechny silentkbloky.K autu přidam hliniky na zimnich pneu. Pro více info prosím spíše psát na maila. Dohoda možná za jiný vůz s doplatkem. Při rychlém jednání sleva

Prodávající
Michal M.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!