Škoda Superb (2005) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
78 000 Kč

Škoda Superb (2005)

220 000 km
Nafta
Automat
Plzeň
Karoserie
Sedan
Výkon
120 kW
Poznámka

Prodám Škoda SuperB I 2.5 120 kw rok 2005. Původně motor 426 000,motor se měnil teď by měl mít 220 000 najeto. Nové rozvody,filtry,olej,klimatizace nově napuštěná, stabilizační tyče na nápravě. Doložím fakturu co se vše na autě udělalo. originál Škoda R17 225/45 zimní. Automatická převodovka řadí super bez cukání, místami škrábance, puchýře nic hrozného povrchová koroze. Cena : 78 000 cena na výměnu vyšší

Prodávající
Jiří Č.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!