Mercedes-Benz Třídy C (1998) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 5 dalších fotek
79 900 Kč

Mercedes-Benz Třídy C (1998)

29 000 km
Benzin
Manuál
Doksy
Karoserie
Sedan
Objem
1 800 ccm
Ekologická daň
Zaplacena
Poznámka

Jedinečný kus v Čr pro fandu značky Mercedes C180 !! NAJETO 29 900 Km!!!! Koupen přímo od majitelů Kilometry jsou ověřitelné a doložené servisní knížkou. Jestli jste fanda značky Mercedes tak tohle je jedinečná příležitost získat takhle zachovalý vůz,který se už nevidí. Auto po celou dobu vlastnil 1 majitel!!!, takže autu bylo poskytováno doložitelný pravidelný servis a údržba.Auto nikdy nebylo bourané a ani jinak upravované. Vše je v původním stavu tak jak vyjel z pásu¨Bez poškození, pouze na pravém předním blatníku a zrcátku je malý škrábanec od vrat,nic promáčklé,jen na laku. (VIZ foto).Jinak je auto v perfektním stavu. Jede krásně přesně tak jak má. Interiér jako nový bez známek používání. Má střešní okno,radio,zimní pneu jak nové,atd. NOVÁ DOVOZOVÁ TECHNICKÁ. V ceně CZ značky. technické údaje: rok výroby: 4.04.1997 obsah: 1.8 první majitel: ano servisní knížka: ano Původ: Dovoz Německo

Prodávající
Lukáš D.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Před koupí si ověř skutečné kilometry!
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!