Volkswagen Golf (2002) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 5 dalších fotek
49 000 Kč

Volkswagen Golf (2002)

221 000 km
Benzin
Manuál
Nový Jičín
Karoserie
Hatchback
Výkon
77 kW
Objem
1 600 ccm
Poznámka

Dobrý den, Prodám svého Golfa. V Česku jsem 2. majitel (první byl můj otec). Auto má STK do 07/21. Úměrně stáří má nějaké kosmetické vady - ovšem minimum rzi. Auto má elektrické okna a zrcátka, manu klimu. Nedávno měněný vlnovec. Vady: Svítí kontrolka motoru z důvodu špatné lambda sondy Důvod prodeje: Koupě nového vozu Motor: 1.6 16V 77kW Rok výroby: 2002 Nájezd: 221XXX km S cenou se samozřejmě dá pohnout :) Alternativa k: Bora, Passat, Polo, Jetta, Octavia, Fabia, Felicia, Rapid, Leon, Ibiza

Prodávající
Jan j.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Před koupí si ověř skutečné kilometry!
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!