Audi RS4 (2006) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 5 dalších fotek
599 000 Kč

Audi RS4 (2006)

230 000 km
Benzin
Manuál
Most
Karoserie
Sedan
Poznámka

Zdravím, nabízím k prodeji nebo možná výměně mojí audi. Formality: Stk 1/2021 230000km 3. majitel servisní kniha původ čr Servis: do 200tkm servis audi, poté vlastní zázemí dekarbonizace motoru + brzda 448 koní nové pneumatiky r19 nové obložení brzd JP racing brzdova kapalina brembo 5w50 mobil 1 originální náplně do převodovky a diffu výfukové svody nové spojková sada ve 210 tis km geomterie obou naprav silentbloky klouby poloos + manžety a mnoho dalšího, vše doloženo účty nebo fakturami Nadstandardní výbava: Skořepiny RECARO Navigace Perforovaný volant s klapkami D2 racing odpružení archiv fotek je na www.sportovnivozy.cz audi rs4

Prodávající
18 T.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!