BMW Řada 3 (2002) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 5 dalších fotek
49 000 Kč

BMW Řada 3 (2002)

214 000 km
Nafta
Manuál
Písek
Karoserie
Kombi
Objem
2 000 ccm
Poznámka

Prodám své BMW E46, v 2.0 naftě, combi rv. 2002. Najeto 214 xxx km Vůz je čerstvě po výměně oleje a filtru. Teď také NOVÁ STK! Na autě nedávno dělaný alternátor, startér ještě v záruce, vodící kladky, řemenice, klikovky, zadní pružiny. Na autě jsou obuty 18' kola, zapsané v TP. Kola jsou originál M-paket BMW. - Vůz je bez investic! Lak a karoserie v pořádku, koroze minimální u dveří spolujezdce - nic hrozného. - Kosmetické vady Rychlé jednání=SLEVA! Na ceně jsem ochotna se domluvit. Více foto se nevejde, pošlu na požádání soukromě.

Prodávající
Kristýna k.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!