Honda Civic (2006) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 2 další fotky
105 000 Kč

Honda Civic (2006)

200 000 km
Benzin
Manuál
Znojmo
Karoserie
Hatchback
Výkon
103 kW
Objem
1 800 ccm
Poznámka

Honda civic 8g, 1,8 103 kw, r.v. 2006, STK 11\2019. v roce 2015 dovezeno z DE,200tis najeto, V DE namontovám laminátový bodykit - TUV papír k vozu. Při jízd mi spadl kus stromu před vůz, při tom se decentně poškodila přední část vozu- přední spodní laminátová část, prohnutý chladič na klimatizaci a malinko prohnutá spodní část brýlí pod chladičem - nemá vliv na jízdní vlastnosti. Prasklý lem -opravem. Klima v pořádku. Na autě je tedy přidělán originál TypeR podnárazník. Ovšem nesedí spoj lem - podnárazník - šikula si poradí.dělali se přední tlumiče Kayaba, stabilizační tyčky, zadní brzdy. olej se bude měnit ted v týdnu. Má to multifunkční volant, tempomat a pod. Volant ošoupaný od prstýnku. Interiér nepoškozen. Byl odřený pravý zadní rožek z parkoviště, spravováno v Hondě v řečkovicích. Lak odpovídá stáří. Prodávám na alu 17 origo -zimní gumy. Pro vice info a fotek napiste

Prodávající
Iv a.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!