Ford Mustang (1997) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
99 999 Kč

Ford Mustang (1997)

120 000 km
Benzin
Automat
Pardubice
Karoserie
Kupé
Objem
3 800 ccm
Poznámka

stk 2020 minulý rok udělaný podvozek začátkem roku udělaný celopolep,bohužel potrhany na zadku-nezapsana barva nové gumy pirelli dubky na předním skle trhla sedačka řidiče cena -119.999,- + mohu prodat jeste jednoho manuál pri zakoupení obouch nechám za 150.000,- +mohu prodat hromadu náhradních dílů - sadu kol,výfukový systém,skla,kapotu,světla,brzdove trmeny,kotouče +desky,interiér tapce atd na ceně se dá dohodnout za oba mustangy + díly cca 170.000,- Velká sleva při zakoupení všeho najednou,duvod prodeje přechod na 5.0 výměna mozna doplatek mozny z obou stran ..

Prodávající
Jarosla v.
Kontaktní formulář
Přidat do oblíbených Odebrat z oblíbených Nabídnout cenu Sdílet Nahlásit inzerát

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!