Mercedes-Benz Třídy E (1997) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 5 dalších fotek
52 000 Kč

Mercedes-Benz Třídy E (1997)

150 000 km
Benzin
Automat
Praha
Karoserie
Sedan
První majitel
Ne
Poznámka

Dobrý den, prodám auto ze své sbírky, jsem první majitel u nás, auto jsem si přivezl na podzim minulého roku ze Stuttgartu, v německu mělo 2 majitele. Rok 1997, najeto 150 tisíc. Vše plně funkční, interier bez chybičky, motor řadový šestiválec M104.945, litinový blok, celý spodek kovaný, ve špičkovém stavu. Podvozek bez jediné vůle a vrznutí. Brzdy v pořádku. Převodovka 722.6 je záruka bezchybné funkce i při obrovských nájezdech, v klidu zvládá i načipované 320cdi s obrovským kroutícím momentem. Klima naplněná. Tempomat. Auto má profesionálně aplikovanou keramickou ochranu laku. EKO daň zaplacená. Pevná cena. Fotky v plném rozlišení: https://t1mok.rajce.idnes.cz/E280/ Videa běžícího motoru: https://www.youtube.com/watch?v=YrTAtFCINio https://www.youtube.com/watch?v=LO88vpgM7HE

Prodávající
Petr M.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!