Škoda Favorit (1992) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 3 další fotky
35 000 Kč

Škoda Favorit (1992)

101 000 km
Benzin
Manuál
Prostějov
Karoserie
Hatchback
Poznámka

Škoda Favorit Prima + SportJacht - chalupářův sen 90. – Škoda Favorit Prima - rv. 1992. Orig. Prima - barva, nálepky, interier. Původní doklady, původní RZ, zaplacená ekodaň, platná STK. Vůz po mechanickém servisu: srovnaná, otlakovaná hlava, nové těsnění, vyčištěná mazací cesta, revize brzd, nový výfuk. Vůz v budoucnu potřebuje opravu karoserie (lemy, prahy, podlaha.. - “prostě Favorit”) + lak. Detailní foto zde: https://lukr.rajce.idnes.cz/Favorit_prima/ n Videopohled v přípravě. Špičkový interier, “jede jak z praku”, krásné RZ. Dokoupitelný (+ 4 tis) dobový nákladní vozík SportJacht (rv. 82) viz foto.

Prodávající
Lukáš K.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!