Renault Mégane (2005) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 4 další fotky
46 000 Kč

Renault Mégane (2005)

300 300 km
Nafta
Manuál
Litoměřice
Karoserie
MPV
Výkon
81 kW
Objem
1 900 ccm
Poznámka

Prodám sedmimístné Renault Megan Scénic Nové turbo nová přední náprava komplet auto pravidelně servisováno vše v elektrice bližší informace po telefonu.. 22.6.2019 nový olej a filtr. Zimní i letní obutí Najeto 300300 km, r.v 2005 Dohoda Nejsem překupník. Auto je kamaráda. Je to muzikant a pomáhám mu jen s prodejem. Narodili se mu dvojčata a koupil transportér.

Prodávající
J ..
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!