Mercedes-Benz Třídy C (1994) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 5 dalších fotek
40 000 Kč

Mercedes-Benz Třídy C (1994)

218 000 km
Benzin
Manuál
Pelhřimov
Karoserie
Sedan
Poznámka

Prodám Mercedes-Benz c180 w202 Kastle je v dobrém stavu, má pár pupínků kolem zámku kufru a jeden v růžku zadního levého lému, jinak absolutně bez koroze. Spodek auta bez rzi, občas se ozve pravá tyčka řízení (stihnu vyměnit nebo dám k autu) jinak bez vůlí, má nižší pružiny. Nové brzdové destičky vpředu i vzadu. Mercedes je na litých kolech R16 a zimních pneu. Motor v dobrém stavu, nové svíčky, kabely ke svíčkám, cívka, filtry a olej, chladič expanzka, termostat, vodní pumpa, hadice k chladiči. Najeto má 218xxxkm ale je stále v provozu. Interiér černý kožený, loketní opěrka, vyhřívané sedačky(nejsou zapojené), okna jsou na švihadla. K autu jsou náhradní přední světla, přední pružiny, středová konzole bez loketní opěrky a pár dalších blbostí. Eko je zaplacené a stk končí na konci ledna (když neodjede tak ještě udělám), není důvod proč by stk mercedes neudělal. Auto prodávám a možná vyměním ale pouze za Mercedes! Možná za jinou zadokolku. V případě zájmu zašlu další detailnější fotky.

Prodávající
W202 W.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!