Chevrolet Silverado (1991) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 5 dalších fotek
175 000 Kč

Chevrolet Silverado (1991)

168 000 km
LPG/CNG
Manuál
Bruntál
Karoserie
Terénní
Výkon
160 kW
Objem
4 300 ccm
Poznámka

5 míst, 4x4, uzávěrka dif., manuál 5rych., klima digi, el. okna, el. vyhř. sed., centrál DO, rampa 4 sv. halogen, rádio kazety, tempomat, alarm, imob., TZ, KN filtr, LPG. Nerezový výfuk. Provedené servisní úkony v posl. době - olej, desky, filtry, kompletní brzdové potubí, nové svíčky a kabeláž. Vše plně funkční. Spolehlivé. Nejezdil OFF ROAD, je to mazlik. Spotřeba 14-16l/LPG. K vozu přidám zdarma náhradní motor, př. a zad. světla, originál ineriér, servisní manuál, plus další náhradní díly čepy, brzd. desky, svíčky atd.. Stav tacho 168000 km. 175000 Kč, autobazary nevolat, zájemci volejte přímo, na sms a emaily nereaguji.

Prodávající
Patrik p.
Kontaktní formulář
Přidat do oblíbených Odebrat z oblíbených Nabídnout cenu Sdílet Nahlásit inzerát

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!