Peugeot 106 (1998) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
65 000 Kč

Peugeot 106 (1998)

225 000 km
Benzin
Manuál
Praha
Karoserie
Hatchback
Výkon
88 kW
Poznámka

Prodám Peugeot 106 s16 sport Prodám 106 , 88kw, rv98, eko placeno, STK 7/20, na autě sportovní pruziny, sportovní tlumiče koni tuhostně stavitelné, alu kola, sportovni volant,sportovní kit sání, nové tyčky stabilizátoru,nové desky s kotoucema ate (přední drážkované) repasovana zadní náprava v Lounech (před 4000km rok 2017),sportovni vyfuk s homologaci sebring, lak vozu není profesionální - lakováno v roce 2017 K autu kompletni vyfuk s katem kvuli stk. sportovni rally 106 s16 sport slalom okruhy

Prodávající
Petr P.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!