Škoda Octavia (2002) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 5 dalších fotek
40 000 Kč

Škoda Octavia (2002)

407 000 km
Nafta
Manuál
Břeclav
Karoserie
Sedan
Výkon
81 kW
Objem
1 900 ccm
Poznámka

Prodám jedničkovou OCTAVII - 1.9 TDI - 81 kW - rok výroby 2002. Aktuálně najeto 407 000 km. Nově vyměněn olej, všechny filtry a stahovací mechanismus zadního okna - pravidelně servisované auto. Ježděno převážně na větší vzdálenosti. Ve 370 000 dělány rozvody, včetně vodní pumpy, nové zadní brzdy. Automatická klimatizace - OK. Auto má vady odpovídající stáří vozu - koroze prahů, pár oděrek. Na autě je vyblokovaný snímač oleje, aktuálně svítí kontrolka ABS - vadný snímač, nefunkční vyhřívané sedačky. Na autě jsou obuty gumy na dojetí - skoro nové dám k autu. Před technickou bude potřeba asi udělat geometrie. Technická do: 9/2019 Cena při rychlém a solidním jednání dohodou.

Prodávající
Martin m.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!