BMW Řada 3 (2002) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 5 dalších fotek
70 000 Kč

BMW Řada 3 (2002)

284 930 km
Nafta
Automat
Karviná
Karoserie
Kombi
Výkon
135 kW
Poznámka

Bmw 330 D Facelift sport paket R.v. 2002 automat 135 kw-185 Koní výbava:xenony V autě je hudba od Harmana polo kůže klima multifunkční volant ,dále 5 měsíce stará stk,polo kůže,sport.sedačky. Automat řádí jak má vše funguje org. sportovní podvozek. Auto bez problému do auta byl dáván jen kvalitní olej ,kardan vše v pořádku plus nějaké díly k autu, motor super bez výřivých klapek a rozv.-řetěž. i spotřeba suprová ! Na autě je už nějaká kosmetika není to nové auto! Auto musí z domu,mám nové !!! CENA PEVNÁ!!!!

Prodávající
Bmw b.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Před koupí si ověř skutečné kilometry!
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!