BMW Řada 3 (1999) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 2 další fotky
90 000 Kč

BMW Řada 3 (1999)

90 000 km
Benzin
Manuál
Svitavy
Karoserie
Sedan
Objem
2 300 ccm
Poznámka

Prodám BMW E46 323ci, motor M52B25 double vanos, najeto 264xxx km. Čerstvě po výměně oleje (každý rok měněn po cca 3000km),motor si olej nebere, nová baterie exide premium 100Ah 900A. co bylo děláno: silentbloky diferáku, převodovky, motoru; repase vanosu, převodovky, servo čerpadla, alternátoru, vyčištění katalyzátorů, přetěsněná olejová vana, ventilové víko, dáváno komplet nové hřebenové řízení, nová dvouhmota, m-tech II podvozek a mnoho dalšího... Na autě dvourozměr R19 Keskin KT4 (zapsana v TP) dělaná na zakázku airbrushem se zánovními pneu (k vozu je nechám za 15000,-), přední sedačky přečalouněny, v autě hudba hifonics cca 2000w RMS v hodnotě 40k (s vozem nechám za 15000,-), rádio s dotykovým LCD, k autu přidám 2x přední nárazník, servo čerpadlo, jeden svod s katem, béžový interiér, náhradní startéry ke xenonům, akvárka a několik drobností v krabicích... za poslední roky proinvestováno přes 200tis. a teď k nedostatkům: nefunguje dálkové ovládání centrálu (baterka nebo relé), lak bude potřebovat trochu péče - koroze na pravém předním blatníku, nefunguje čidlo venkovní teploty (bude problém někde v kabelu), mírně vzlíná olej u domečku olejového filtru. Prosím pouze vážné nabídky. Bazary a překupníci nevolat. Na splátky neprodávám, v případě solidního jednání jsem ochoten se o ceně rozumně pobavit. Více info tel/email

Prodávající
CRASH C.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!