Volkswagen Touareg (2005) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 4 další fotky
100 000 Kč

Volkswagen Touareg (2005)

269 000 km
Nafta
Manuál
Olomouc
Karoserie
SUV
Objem
2 500 ccm
Poznámka

Prodám Touareg 2.5 TDI manual 6g r.v.6/2005 puvod čr najeto 269 tis.Km,výbava Individual,snad úplně plná výbava!!(vzduchový podvozek,dvouzonova klima,solární el. šíbr,navigace,TV,vyhřívané sedačky,tažné zařízeni ,atd..) o Touarega bylo maximálně pečováno,vše co bylo potřeba se dělalo,poslední servis ve 250 tis km nova kompletní spojka ve 269 tis km je čerstvé po vyméné vaček a hydro štelu (motor přetěsnen),komplet výměna oleje v motoru a všech filtru GO motoru Touareg je zachovalý,krásný neponičený interier.

Prodávající
Tuare g.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!