Volvo V70 (2004) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 26 dalších fotek
125 000 Kč

Volvo V70 (2004)

246 000 km
Ověřit kilometry
Benzin
Automat
Plzeň
Karoserie
Kombi
Výkon
191 kW
VIN
YV1SW544952469589
První majitel
Ne
Odpočet DPH
Ne
Poznámka

Volvo V70 T5, r.v.2004, naj. cca 246.000km B5244T5, 191kw, automat YV1SW544952469589 Původ ČR STK DO 12/2019 V současnosti mi čeká dostavba domu, změna práce, větší dojíždění atd..., takže jsem pořídil praktičtější pracovní klasiku V 70 D5 s koulí. Proto zde nabízím naše spíše "víkendové" auto. (zpříjemňovalo cesty přes celou republiku za tchýní :) Auto máme jen pár měsíců, proto jsem s ním moc nenajezdil. Kupoval jsem ho loni na Volvo fóru od volvího nadšence. Za tu krátkou dobu jsem ho nechal ve Volvo servisu u Marry zkontrolovat a opravit drobné nedostatky /zadní stěrač, otevírání kufru, nové dvě letní pneu, dokoupil sadu zimních plecháčů/ Rozvody dělány před 100 000km ve 156 000km. Olej MOBIL 1 měněn pravidelně (mezi výměnou jsem doléval asi půl litru v průběhu mého vlastnictví, což je takový standart u těchto motorů), včetně automatu, který řadí plynule (ale při příští výměně bych preventivně nechal udělat proplach. Serviska k autu není, jsem třetí majitel. K autu je pouze jeden klíč. Nenašel jsem žádnou korozi. K autu se chovám normálně ( nevytáčím dokud není zahřátý olej, chladím turbo, se třemi dětmi také úplně nezávodím). Tankuji Verva 100. Automat řadí hladce, motor táhne jak má, svítí, topí, chladí... Brzdy mi přijdou slabší, ale u Marry říkali je to prý "standart" pro tyhle Volva Interiér: velice zachovalý, ale celkem social edition :) viz foto /asi záleží na zvyku, měl jsem předtím Saab Aero v plné palbě/ Vady: Kosmetika karoserie přiměřená stáří, sem tam nějaký škrábenec (zadní nárazník, na kapotě je taková "šlápota", možná stačí rozleštit) občas skřípe interiér, který už má prostě své roky; Auto většinu času parkuje na ulici /viz foto a ještě v dešti, až bude lepší počasí a umyto, mohu dodat lepší/. K vidění v Plzni. Kontakt: filip.jandovsky@gmail.com 774647550 Cena k jednání 125 000 Kč, případně možno i vyměnit s doplatkem za něco menšího pro manželku na vožení dětí do školky a nákupy.

Prodávající
Filip J.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Prověřit kilometry vozu
Vyhněte se stočeným kilometrům. Zkontrolujte si stav online.
ZDARMA
ZDARMA Pro nově registrované
Prohledali jsme internet a z různých databází jsme dohledali
celkem 7 záznamů pokrývající období od 01.12.2008 do 11.12.2018
Zobrazit
První 3 prověření
Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!