BMW Řada 3 (2003) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 5 dalších fotek
150 000 Kč

BMW Řada 3 (2003)

314 000 km
Nafta
Manuál
Havlíčkův Brod
Karoserie
Kombi
Výkon
150 kW
Objem
3 000 ccm
Poznámka

Prodam e46 330xd 150kw, 204hp. Auto je ve stavu nalej do mě naftu a já te dovezu kam budeš potřebovat. Auto je na novych zimních pneu, k autu stejně disky na letních cca na jednu sezónu. Originál m-parket, bixemon, 4x okna v el. El sibr, černý interiér, technická 11/20( bezproblemu projde ). Orig. Navigace Bmw. Multifunkční volant, nezávisle topeni. Když se něco ozvalo hned jsem měnil. Najeto 314xxx Po výměně oleje a všech filtru. Vady má však taky, trhla sedačka u ridice viz foto, puchýř na právem předním blatniku a zadním pravem blatniku. Nic co by bránilo v provozu. Eko zaplaceno. Více info po telefonu. Na prodej nespecham, bazary nevolal!!!

Prodávající
J J.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!