BMW Řada 3 (2002) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 3 další fotky
50 000 Kč

BMW Řada 3 (2002)

218 000 km
Nafta
Manuál
Plzeň
Karoserie
Kombi
Výkon
110 kW
Objem
2 000 ccm
Poznámka

Dobrý den, prodávam vozidlo bmw e46 rada 3 , touring. Obsah 2.0 diesel s výkonem 110kw. R.v. 2002 po facelift Nájezd 218 xxx Karoseri je ve slušnem stavu , nikde není nic orezle, ani shnile. Sem tam se najde nějaká oderka , třeba od blbce co neumí otevírat dveře. M- packet přední nárazník. Tažné zařízení. Interiér v černé kůži - zachovaly. Všechny okna v elektrice , podle počítače má v sobě multifunkci na volant , ale volant je bez multifunkce. Nedávno měněny nový palivovy filtr. Nový řemen , nova remenice , nová hardy spojka. Nový alternátor. Dělané nové lanko na otevírání kapoty, + nové písty po stranách kapoty. Vozidlo je na letních pneumatikách. Vady - je potřeba udělat kardan , nelze hned na 1cku šlapat plnej. Slabá baterie , je potřeba dat tam novou. Dobil jsem tu starou a zatím žádný problem. Svítí esp - špatne čidlo. Vozidlo bylo využíváno jako rodinné , sem tam se nějaká moucha najde. Nejlépe vidět na vlastní oči. S cenou lze hýbat na místě.

Prodávající
Marek M.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!