Volkswagen Beetle (1999) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 2 další fotky
75 000 Kč

Volkswagen Beetle (1999)

172 000 km
Benzin
Manuál
Kolín
Karoserie
Hatchback
Výkon
89 kW
Poznámka

Těžko, ale musím. Kdo toto auto koupi rozhodně neprohloupi.Auto má nové věci sportovní laděný výfuk a katalyzátor k tomu sportovní filtr do originál tubusu.Nové obě lambda sondy,střední výfuk, zapalování, spojka včetně loziska cca.10 TKM,K autu dam nové přední destičky, filtr benzínový. Údaje ze stolice na brzdě před katakem,filtrem,a laděným sport.výfukem cca 10 koni Max.toč 169,79Nm ot/min Max.výkon 88,7kw při 5519/ot/min. Nájezd 172tkm při 143 novy rozv.řetěz. Dale je novy řemen, kladka. Max rychlost na 19 kolech 230 na 15 210 spotřeba okolo 7 l/100.Po výměně oleje cca.3 TKM.Cena je dána vim co prodavam každý chce levně, ale pak stejně půlku nebo jednou tolik do toho vrazí. Kdybych nemusel auto bych neprodal.Možná sleva snad při rychlém jednání.

Prodávající
Pavel p.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!