BMW Řada 5 (1985) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 2 další fotky
85 000 Kč

BMW Řada 5 (1985)

340 000 km
Nafta
Manuál
Svitavy
Karoserie
Sedan
Výkon
85 kW
Objem
2 400 ccm
Poznámka

Zdravim, prodám žraloka v dieselu, najeto 340 xxx km, 85 kw ale tahá to slušně. Pěkná výbava, přední okna v elektrice, zrcátka v elektrice, manuální šíbr, všechno svítí, bliká, troubí. Chytá na drc i v zimě. Stačí sednout a jezdit. Papírově taky v pořádku, psané na mě, ekodaň zaplacena. Pěkný historický techničák psaný rukou. Na jaře měněn olej a filtr, nové stěrače. V autě je hever, trojůhelník, vesta, rezerva. Nedostatky: pravý zadní lem začíná reznout, přední kapota má slezlý lak, kufr má jinou barvu, sedačka řidiče trhnutá a nefunguje otáčkoměr, ale kdo by na ten budík koukal... jo a na kolech budou ještě pokličky. Důvod prodeje: tři auta neutáhnu a nemám na něj místo, jinak bych si ho nechal jako investici.

Prodávající
Ondřej .
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!