Mercedes-Benz Třídy E (2004) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 3 další fotky
115 000 Kč

Mercedes-Benz Třídy E (2004)

300 000 km
LPG/CNG
Automat
Frýdek-Místek
Karoserie
Kombi
Poznámka

Prodám Mercedes E320 LPG, r. 2004, 6ti válec, LPG systém od BRC, nová LPG nádrž (platnost do 2028), 4matic (4x4), tažné, v kůži, 3 paměti na sedačky, automatická klimatizace, převodovka automat, nové xenony (OSRAM), nový kompresor na zadní tlumiče, nová jednotka SBC, nové letní pneu (najeto 1000 km), nová ložiska na kolech apod. Spotřeba LPG 13-14 litrů (= jako 5,5 litru benzinu). Dojezd na LPG nádrž 500 km. Nehavarované, bez koroze. Auto možno vidět na trase Frýdek-Místek - Ostrava - Opava. Dohoda možná. Důvod prodeje: koupě novějšího modelu W212

Prodávající
Ladisla v.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!