BMW Řada 3 (1996) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 1 další fotka
27 990 Kč

BMW Řada 3 (1996)

286 000 km
Benzin
Manuál
Senice na Hané
Karoserie
Kombi
Výkon
85 kW
Objem
1 800 ccm
Poznámka

R.v. 1996 , 1.8i , 85kw , najeto necelých 286tkm,v kůži s výhřevem,tempomat, nové ramena a nové brzdy komplet -najeto cca 800km,dvouzonová klima-špatný odpor(koupit novýho ježka-1000kč),letní na dojetí,zimní na jednu sezonu,zvedací body a podlaha v dobrém stavu.Odlepuje se stropnice.Stk10/2020,eco placeno,přepis požaduji.Více info po telefonu.Při rychlém jednání sleva.

Prodávající
Martin K.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!