BMW Řada 5 (2006) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 5 dalších fotek
127 000 Kč

BMW Řada 5 (2006)

290 000 km
Nafta
Automat
Písek
Karoserie
Kombi
Výkon
130 kW
Objem
2 500 ccm
Poznámka

odám velice pěkný vůz s plným servisem a 100% stavem. Jedná se o výše zmíněné BMW. Vůz je od počátku až po současnost ježděn pouze v Německu až na posledních pár týdnů kdy pouze přes víkendy s ním jezdím do CZ. Udržovaný vůz s plným servisem v Německu. Auto má vzduchový podvozek který funguje jak má. Celkově vůz je velice zachovalý jediné co by potřeboval je vytepovat sedačky, vzhledem k tomu že je používán jako služební. Auto je na německých spz. Něco o výbavě: Xenony, Panorama, elektrické otevírání kufru, tažné zařízení, komplet v elektrice, přední sedačky elektrické s výhřevem, roleta v kufru se sítí, navigace, tempomat, klima, dvd přehrávač (možnost pouštět filmy), cd přehrávač s changerem na 6cd, zřejmě i webasto ( Independent mode ) nezkoušeno, klima přihrádky, přední a zadní senzory atd atd..případně poskytnu VIN pro zjistění celé výbavy. Vůz má takovou výbavu aby disponoval větším komfortem. Pochopitelně v automatu který řadí jak má. Za 4000 km prý by chtělo zadní destičky. Vozidlo pochopitelně bez rz. Momentálně vyměňen olej a filtry. AUTOBAZARY nevolat. Případně dopošlu další foto.Aktuálně najeto 290xxx.. Na prodej nespěchám, solidní jednání zaručí lepší cenu.

Prodávající
Davi d.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!