BMW Řada 3 (2002) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
45 000 Kč

BMW Řada 3 (2002)

197 000 km
Benzin
Manuál
Lom
Karoserie
Kupé
Výkon
85 kW
Objem
1 890 ccm
První majitel
Ano
Odpočet DPH
Ne
Poznámka

Top stav STK 8/2020 r.v.2002 Vozidlo servisované,pevné,po servise,olejích,filtrech,čepech,rozvody při 170000 km,prodej nebo výměna za větší,Previa,Superb I,Maverick,SCENIC jen benzín a jen TOP stav. Servisní kniha,el.z.,okna,6x airbag,centrál,2x klíče na dálku,orig.mp3 radio,kosm.vada kapota viz foto. 9.7.2019 výměna zadních tlumičů a uložení. Více na telefonu.Důvod prodeje a výměny zdravotní důvody,potřeba většího,nebo vyššího vozu.

Prodávající
Petr B.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!