Škoda Fabia (2005) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 2 další fotky
100 000 Kč

Škoda Fabia (2005)

244 000 km
Nafta
Manuál
Rychnov na Moravě
Karoserie
Hatchback
Poznámka

Zkouším nabídnou svoji fabku. Je to originál rs žádné úpravy .Vyhřívané sedla a zrcátka, přední okna v elektrice ,tempomat. Auto po rozvodech , nové přední pružiny plus uložení, ,nové kotouče na zadku i destičky a lanovody na olej najeto max 5 tisíc , vyměněny filtry a veškeré náplně, termostat ,motor v super kondici najeto 244.... tisíc , nějaká kosmetika a asi tři malé orezlinky se najdou ale nic shnileho pouze povrch a sloupany lak na křídle,. Uvnitř 2din rádio . Řadicka z trojky octavky rs , nove znaky , klasicky trhly sedák řidiče od nastupování a sedačky by chtěli vyčistit jinak auto v pěkném stavu+ plechy na zimu, cena 100 tis nebo možná výměna za nejaky benzin plus váš doplatek

Prodávající
Michal M.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!