Mercedes-Benz 211 (2002) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 4 další fotky
109 000 Kč

Mercedes-Benz 211 (2002)

240 000 km
Nafta
Automat
Nymburk
Karoserie
Sedan
Výkon
154 kW
Objem
2 700 ccm
Poznámka

PRODÁM V DOBRÉM STAVU MERCEDES BENZ E/211.270 CDI AUTOMAT 130 KW+CHIP NA 154 KW 480nm.RV/2002.PO KOMPLETNÍM SERVISE VČ OLEJE V PŘEVODOVCE+NÁPRAVY KOMPLET BRZDY ATD.KOUPENO V ČR POCTIVÉ KILOMETRY.O AUTOMOBIL JE A BYLO DOBŘE PEČOVÁNO.VÝBAVA:AVANTGARDE-ABS-ASR-ESP-2X KLÍČ-18 ALU KOLA-DVOUZONOVÁ KLIMATIZACE-INTERIER POLOKŮŽE-MULTI FUNKČNÍ VOLANT-CD CHANGER-TEMPOMAT-EL OKÉNKA-CENTRÁLNÍ ZAMYKÁNÍ-ATD.VÍCE PO TEL..DOHODA..

Prodávající
TEL ..
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!