Hyundai Coupé (2003) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 4 další fotky
75 000 Kč

Hyundai Coupé (2003)

115 000 km
Benzin
Manuál
Kutná Hora
Karoserie
Kupé
Výkon
77 kW
Objem
1 600 ccm
Poznámka

Dobrý den, Prodám tento zachovalý kus sportovně střiženého auta. Jedná se o Hyundai Coupe GK. Rok výroby 2003. Motor 1.6 Výkon 77kw Najeto 115xxx km. Kupováno s 90200km. O auto bylo maximálně pečováno. Auto dostává pravidelně aditivum do benzínu. Olej měněný pravidelně po roce (můj nájezd cca 8k za rok), používán jen kvalitní Millers oils. Všechny filtry za mého pouzivaní měněny (vzduchový každý druhý rok), kabinový a palivový filtr měněn. Nové zadní ložiska s nábojem - Cca půl roku zpět. Stabilizační tyčky Nový spojkový hlavní valec Rozvody dělané hned po koupi auta. Viz foto Nedostatky: loupe se víčko nádrže (patrné z fotky) Klasicky poškrábané kliky od dveří zevnitř. Nemá zadní anténu, dá se dokoupit , ale rádio i bez toho hraje normálně. Tyto nedostatky jsou všechny spíše kosmetického rázu. Mechanicky je auto v pořádku. Auto je dovoz Itálie , dodám garanční knizku v italštině. Dohoda samozřejmě možná.

Prodávající
Jiří h.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!