Mercedes-Benz SL (2001) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 4 další fotky
390 000 Kč

Mercedes-Benz SL (2001)

197 000 km
Nafta
Automat
Svitavy
Karoserie
Kabriolet
Poznámka

ABC podvozek, el. kožené sedačky s výhřevem pamětí (včetně volantu a zrcátek), el. zrcátka, tempomat, xenony, soft close kufru, alarm... Původ D, mnou dovezené. Velmi pěkný stav. Za poslední rok investováno 140 tis Kč pouze v dílech! Na vše mám faktury na mé jméno. Nové přední tlumiče, nové tandemové čerpadlo ABC podvozku, kompletní nové trubičky v přední části (rozvod oleje pro ABC podvozek), repasované oba ventilové bloky ABC podvozku. Tím pádem bolest ABC podvozku vyřešen. Letos na jaře po servisu - řemen, kladky, olej, filtry, olej a filtr v převodovce atd. Opravený Soft close kufru, který u většiny SL nefunguje. Nové pneu Dunlop. Opravené zadní lemy od koroze. K servisu mám i fotodokumentaci. Celkově v dobrém stavu, pouze drobné vady laku a dle mého názoru jediná vada je nefunkční klima (asi kompresor) a občas se přihlásí čidlo světla a deště. To jsem zatím neřešil. Jinak vše funkční. Pekný interiér, dva klíče, serviska z Německa. Auto nepotřebuji nutně prodat, tak prosím pouze vážní zájemci. Drobná dohoda vzhledem k nefunkční klimě možná na místě Více foto zde: https://www.sportovnivozy.cz/106086-m ercedes-benz-sl-500-r230-litomysl

Prodávající
davi d.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!