Volkswagen Golf (1998) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 5 dalších fotek
70 000 Kč

Volkswagen Golf (1998)

190 000 km
LPG/CNG
Manuál
Ostrava
Karoserie
Hatchback
Objem
1 600 ccm
Poznámka

Golf IV Top 1,6 LPG. r. v. 1998, 190tis. km. Stříbrná perleť. Nikdy nebouraný, nikdy neježděno ve sněhu a soli. Orig. lak. Aut. klimatizace ClimaTronic, airbagy, ABS, nová rezerva, Alu VW. Rádio+ repro Alpine, Bluetoth, MP3, mechanicky stav nového vozu. 3 provozní oděrky. LPG originál, tankování u benzínových dvířek, redukce součástí, platnost nádrže 2028, emise 2019, STK 2020. Výměna sondy, vstřiků, svíček, tekutin, filtrů, čidel, baterky. 1 majitel. 5L GasLube LPG Profi navíc. Zimní Obutí. Bez dalších investic. Minimální provozní náklady. Rychlé jednání. Stěhování do hor. Výměna za Navaru s doplatkem možná.

Prodávající
Sladek s.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!