Opel Astra (2005) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 3 další fotky
64 000 Kč

Opel Astra (2005)

200 000 km
Nafta
Manuál
Prostějov
Karoserie
Kombi
Objem
1 900 ccm
Poznámka

Prodám opel Astra combi, rok 2005,1,7 nafta,v lednu nová technická.udělané rozvody, brzdy, oleje,filtry.K autu jsou 2 klíče, k autu jsou 2 sady kol, na autě zimní gumy s dobrym vzorkem, taktéž letní gumy zánovní nesjeté. Spolehlivé auto, vše v pořádku stačí nasednout a jezdit. Tento model nemá filtr pevnych částic.Jen pár kosmetickych vad.O auto bylo staráno, V rodině automechanik.Prodáváme z důvodu koupě nového vozu suv.Autobazary nevolat!!

Prodávající
ane t.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!