Opel Zafira (2003) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 3 další fotky
35 000 Kč

Opel Zafira (2003)

242 000 km
Nafta
Manuál
Klabava
Karoserie
MPV
Poznámka

Spolehlivý, sedmimístný, originál disky + 4 náhradní, také Opel. Palubní PC, digi –klima – nově doplněná. RAdio/CD,Velmi svižné a přesto úsporné auto. Spotřeba cca 7l/100 po městě. Velice variabilní a prostorné. Tempomat. El. Ovládání oken. Barva červená. Stav odpovídá stáří. Auto nebourané, pouze kosmetické vady.Viz foto. Sport. Provedení, nevšední bílé budíky. Nová výměna oleje, rozvody, loni i baterie. Důvod prodeje, výměna za větší. Vůz měl pravidelný servis. Dohoda možná, více foto není problém. Díky vytíženosti prosím spíše SMS

Prodávající
Petra Grázová
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!