BMW Řada 7 (2004) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 5 dalších fotek
189 000 Kč

BMW Řada 7 (2004)

253 000 km
Nafta
Automat
Liberec
Karoserie
Sedan
Objem
3 000 ccm
Poznámka

Prodám BMW 730d rok výroby 2004. Vyměněny přední brzdy i ramena. Před 5 000 km vyměněn olej. Invividuální paket a individuální modrá barva, černé stropy, černé sedačky v předu komplet v elektrice, při nástupu přední dveře podsvícené znakem BMW, podsvícené jsou i kliky. Senzory parkování, navigace, telefon, klimatizace, střešní okno atak dale.. Automobil je na 19ctkách letních najeto cca 6 000 km a zimní pneu jsou zánovní s dezénem 7mm. Velmi zachovalý stav, vše v pořádku a funguje jak má. Na autě jsou zatmavená zadní skla. Automobil je denně v provozu a to převážně dlouhé vzdálenosti. Průměrná spotřeba 7 litrů. najeto cca 253 000km

Prodávající
Ondře j.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!