Peugeot 407 (2005) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 5 dalších fotek
60 000 Kč

Peugeot 407 (2005)

207 000 km
Nafta
Manuál
Liberec
Karoserie
Kombi
Objem
2 000 ccm
Poznámka

r.v.2005,najeto 207 000 km. Interiér v kůži, parkovací asistent,plná výbava-(vyhřívání sed. elektrické posouvání sedaček,sklopná zrcátka,podsvícení dveří,atd..) Auto přivezeno z Belgie. Více info na tel. 732405942 Důvod prodej-pořízení většího auta. Auto je čerstvě po servisu a technické kontrole(NOVÁ TECHNICKÁ). Nové turbo,nová baterka,nové kotouče přední i zadní,brzdové destičky přední i zadní, stabilizační tyčka. Z jedné strany lehounce promáčklé.Na fotce to vypadá hůře než ve skutečnosti je. CENA JE PEVNÁ. VÝMĚNA NE !!!!

Prodávající
Pavel K.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Před koupí si ověř skutečné kilometry!
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!