Škoda Octavia (2003) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 4 další fotky
85 000 Kč

Škoda Octavia (2003)

390 000 km
Nafta
Manuál
Znojmo
Karoserie
Kombi
Výkon
96 kW
Objem
1 900 ccm
Poznámka

Prodám Škoda Octavia I 1.9 TDI 96kw+ Chip Najeto 390tkm rok 2003 Výbava: style- 4xel okna, digi klima, maxidot, multifunkční volant, 2din, senzor deště, výhřev sedaček, ESP, dvojitá podlaha, mnou dávané rs sedačky a rs nárazník před 30tis rozvody, brzdy, cca 15 tis dělaná komplet spojka i s dvouhmotou plus repas převodovky a měněna zadní náprava za RS. Leden 2017 komplet vyvařeny Prahy a předělané včetně nohavic blatníků... Před měsícem vyměněny oba chladiče tento víkend olej a filtry. Zápory: předek blatníky, kapota, nárazník od kamínků stejně jako zadní lemy. 5te vrata koupené nové prevaruji na malou SPZ jsou v lakovně v případě koupě dodám v barvě Cenu bych si představoval na staticu s koly R18 Ronal r47 které jsou zapsané v TP cca kolem 80-85tis stejně jako s koly Tomasson tn1 S koly 3sdm 0.06 (taky zapsané v TP) nebo vzduchovým podvozkem(příruby na ta podvozku s měchama Rubena ovládání pomocí elektromagnetických ventilů kompresor viar 380c a nádoby- 2hasičáky) kolem 95-100tis Nebo komplet na vzduchu a na kolech kolem 115tis V případě zájmu nebo dotazů z časových důvodů preferuji email Důvod prodeje není na ni čas tak snad si ji někdo dodělá.

Prodávající
Michal m.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!