BMW Řada 3 (2002) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 5 dalších fotek
95 000 Kč

BMW Řada 3 (2002)

300 000 km
Nafta
Manuál
Nový Jičín
Karoserie
Kombi
Výkon
160 kW
Objem
3 000 ccm
Poznámka

330d 135kW r.v. 2002 originál Mpaket Najeto 300000 Chip na cca 160kW Rok starý přešitý volant a řadička. Loketka, držáky na pití, roleta v kufru Plná kůže Android autorádio v hodnotě 9000,- vzhledově stejné jako originál, s navigací a sim kartou. Odjimatelné tažné westfalia 18” ALU tryskána a lakována před zimou Rezerva 17” dojezdová Auto denně v provozu, vše jak má být. Týdně najezdím 700 km, takže musí být furt ready. Nový alternátor, expanzní nádoba jinak běžné spotřební věci jako tlumiče, uložení převodovky a motoru, brzdy, ramena atd... Pěkný kus téměř bez koroze. Jedna závada - nejde ruční brzda. V případě zájmu zašlu víc foto. Cenu bych si představoval okolo 95 000 ale jsem určitě ochoten se domluvit.

Prodávající
Ja n.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!